Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Амстердам (Королевство Нидерландов)
Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 1137
Постановляю:
1. Открыть в городе Амстердам (Королевство Нидерландов) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Установить должностной инвалютный оклад Генеральному консулу Республики Казахстан в городе Амстердам (Королевство Нидерландов) в размере 2850 (две тысячи восемьсот пятьдесят) долларов США в месяц.
3. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Амстердам қаласында (Нидерланды Корольдігі) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 1137 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Амстердам қаласында (Нидерланды Корольдігі) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Амстердам қаласындағы (Нидерланды Корольдігі) Қазақстан Республикасының Бас консулына айына 2850 (екі мың сегіз жүз елу) АҚШ доллары мөлшерінде шетелдік валютадағы лауазымдық жалақы белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті