О Кул-Мухаммеде М.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2003 года N 1190
Освободить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы от должности Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

М.А.Құл-Мұхаммед туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 қыркүйектегі N 1190 Жарлығы
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті