О назначении Абдрахманова С. министром информации Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 2003 года N 1192
Назначить Абдрахманова Сауытбека министром информации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

С. Абдрахмановты Қазақстан Республикасының Ақпарат министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 қыркүйектегі N 1192 Жарлығы
Сауытбек Абдрахманов Қазақстан Республикасының Ақпарат министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті