О подписании Рамочной конвенции по защите морской среды Каспийского моря
Указ Президента Республики Казахстан от 30 октября 2003 года N 1214
Постановляю:
1. Одобрить проект Рамочной конвенции по защите морской среды Каспийского моря.
2. Уполномочить вице-министра охраны окружающей среды Республики Казахстан Искакова Нурлана Абдильдаевича провести переговоры и подписать от имени Республики Казахстан Рамочную конвенцию по защите морской среды Каспийского моря, разрешив ему вносить вносить в нее изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Каспий теңізінің теңіз ортасын қорғау жөніндегі негіздемелік конвенцияны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 30 қазандағы N 1214 Жарлығы
Қаулы етемін:
1. Каспий теңізінің теңіз ортасын қорғау жөніндегі негіздемелік конвенциясының жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі Нұрлан Әбділдаұлы Ысқақовқа Қазақстан Республикасының атынан келіссөздер жүргізуге және қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Каспий теңізінің теңіз ортасын қорғау жөніндегі негіздемелік конвенцияға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті