О назначении Абдрахимова Г.Р. председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года N 1233
Назначить Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент
Республики Казахстан

Ғ.Р. Әбдірахымовты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 24 қарашадағы N 1233 Жарлығы
Ғабидолла Рахметоллаұлы Әбдірахымов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті