О назначении Мансурова Т.А. акимом Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 1258
Назначить Мансурова Таира Аймухаметовича акимом Северо-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан

Т.А.Мансұровты Солтүстік Қазақстан облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 1258 жарлығы
Тайыр Аймұхаметұлы Мансұров Солтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті