О подписании Договора о союзнических отношениях между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой
Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1264
Постановляю:
1. Одобрить проект Договора о союзнических отношениях между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой.
2. Подписать Договор о союзнических отношениях между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Репсубликасы мен Қырғыз Республикасы арасында Одақтастық қатынастар туралы шартқа қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1264 жарлығы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Одақтастық қатынастар туралы шарттың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасында Одақтастық қатынастар туралы шартқа қол қойылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті