О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1238
Указ Президента Республики Казахстан от 2 марта 2004 года N 1294
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1238 "О подписании Конвенции между Республикой Казахстан и Австрийской Республикой в отношении налогов на доход и капитал" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 46, ст. 500) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Алиева Рахата Мухтаровича - Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Австрийской Республике подписать от имени Республики Казахстан Конвенцию между Республикой Казахстан и Австрийской Республикой в отношении налогов на доход и капитал.".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1238 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 наурыздағы N 1294 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы мен Австрия Республикасы арасындағы Табыс пен капиталға салынатын салықтарға қатысты конвенцияға қол қою туралы" 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1238 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 46, 500-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Рахат Мұхтарұлы Әлиевке Қазақстан Республикасының атынан Қазақстан Республикасы мен Австрия Республикасы арасындағы Табыс пен капиталға салынатын салықтарға қатысты конвенцияға қол қоюға өкілеттік берілсін.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті