О назначении Досмуханбетова Т.М. Управляющим делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 1312
Назначить Досмуханбетова Темирхана Мынайдарулы Управляющим делами Президента Республики Казахстан, освободив от должности акима города Астаны - члена Правительства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Т.М.Досмұханбетовті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 1312 Жарлығы
Темірхан Мыңайдарұлы Досмұханбетов Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын, ол Астана қаласының әкімі - Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшесі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті