О назначении Кулагина С.В. акимом Костанайской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 1314
Назначить Кулагина Сергея Витальевича акимом Костанайской области, освободив от должности акима Акмолинской области.
Президент
Республики Казахстан

С.В.Кулагинді Қостанай облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 1314 Жарлығы
Сергей Витальевич Кулагин Қостанай облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Ақмола облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті