О назначении Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) Калмурзаева С.С. членом Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 1316
Назначить Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) Калмурзаева Сарыбая Султановича членом Правительства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы С.С.Қалмырзаевты Үкімет мүшесі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 1316 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы Сарыбай Сұлтанұлы Қалмырзаев Үкімет мүшесі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті