Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Королевстве Норвегия
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2004 года N 1336
В целях укрепления и развития казахстанско-норвежского сотрудничества в различных областях с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан постановляю:
1. Открыть в городе Осло (Королевство Норвегия) Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Норвегия Корольдігінде Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 сәуірдегі N 1336 Жарлығы
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерін ескере отырып, әр түрлі салалардағы қазақстан-норвегия ынтымақтастығын нығайту және дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Осло қаласында (Норвегия Корольдігі) Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті