О назначении Досаева Е.А. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 2004 года N 1340
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Министром
здравоохранения Республики Казахстан, освободив от должности Министра финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Е.А.Досаевты Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 5 сәуірдегі N 1340 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті