О назначении Жексембина Б.Б. Акимом Жамбылской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 1366
Назначить Жексембина Борибая Бикожаевича Акимом Жамбылской области.
Президент
Республики Казахстан

Б.Б.Жексембинді Жамбыл облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 1366 Жарлығы
Бөрібай Биқожаұлы Жексембин Жамбыл облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті