О назначении Сагиндикова Е.Н. Акимом Актюбинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 10 июля 2004 года N 1404
Назначить Сагиндикова Елеусина Наурызбаевича Акимом Актюбинской области.
Президент
Республики Казахстан

Е.Н.Сағындықовты Ақтөбе облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 шілдедегі N 1404 Жарлығы
Елеусін Наурызбайұлы Сағындықов Ақтөбе облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті