Об утверждении Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о сотрудничестве и взаимодействии по пограничным вопросам
Указ Президента Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 1411
В соответствии со  статьей 16  Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 12 декабря 1995 года N 2679 "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить Договор между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о сотрудничестве и взаимодействии по пограничным вопросам, совершенный в городе Астане 9 января 2004 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы шекара мәселелерi бойынша ынтымақтастық және өзара iс-қимыл туралы шартты бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 1411 Жарлығы
(2004 жылғы 23 тамызда күшіне енді - СІМ-нің ресми сайты)
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшiн жою тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679 заң күшi бар  Жарлығының 16-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Астана қаласында 2004 жылғы 9 қаңтарда жасалған Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы шекара мәселелерi бойынша ынтымақтастық және өзара iс-қимыл туралы шарт бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті