О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378
Указ Президента Республики Казахстан от 24 августа 2004 года N 1425
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов"
Постановляю:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 20, ст. 218; 2002 г., N 6, ст. 40; 2003 г., N 33, ст. 323; 2004 г., N 12, ст. 150) следующие дополнения и изменения:
в Положении об Управлении делами Президента Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 9 дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"заключать соглашения и договоры с международными организациями и иностранными юридическими лицами, связанные с выполнением основной деятельности Управления делами Президента;";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Управление делами Президента возглавляет Управляющий делами Президента Республики Казахстан, который назначается на должность, освобождается от должности Президентом Республики Казахстан и работает под его непосредственным руководством.
Управляющий делами Президента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должности Главой государства по представлению Управляющего делами Президента.
В случае отсутствия Управляющего делами Президента его обязанности исполняет один из заместителей, определяемый Управляющим делами Президента.";
пункт 13 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) представляет на утверждение Главе государства Положение об Управлении делами Президента Республики Казахстан, вносит предложения по структуре и штатной численности Управления делами Президента;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) издает приказы, утверждает инструкции и правила, визирует проекты нормативных правовых актов, разрабатываемые Управлением делами Президента;";
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) визирует в соответствии со своими полномочиями проекты нормативных правовых актов, вносимые на согласование соответствующими государственными органами;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) утверждает штатное расписание Управления делами Президента и его ведомств, вносит в него изменения в пределах утвержденной штатной численности;".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 378 Жарлығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 24 тамыздағы N 1425 Жарлығы
"Актілер жинағында"
жариялануға тиіс
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 20, 218-құжат; 2002 ж., N 6, 40-құжат; 2003 ж., N 33, 323-құжат; 2004 ж., N 12, 150-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы туралы Ережеде:
9-тармақ мынадай мазмұндағы он екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Президенттің Іс басқармасының негiзгi қызметiн орындаумен байланысты халықаралық ұйымдармен және шетелдiк заңды тұлғалармен келiсiмдер мен шарттар жасасу;";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Президенттiң Iс басқармасына Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқарушысы басшылық етедi, оны Қазақстан Республикасының Президентi қызметке тағайындайды, қызметтен босатады және ол оның тiкелей басшылығымен жұмыс iстейдi.
Президенттiң Іс басқарушысының орынбасарлары болады, оларды Мемлекет басшысы Президенттiң Іс басқарушысының ұсынысы бойынша қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
Президенттiң Іс басқарушысы болмаған кезде оның мiндеттерiн Президенттiң Іс басқарушысы белгілейтiн орынбасарларының бiрi атқарады.";
13-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Мемлекет басшысына Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы туралы Ереженi бекiтуге ұсынады, Президенттiң Іс басқармасының құрылымы және штат саны бойынша ұсыныстар енгiзедi;";
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бұйрықтар шығарады, нұсқаулықтар мен ережелердi бекiтедi, Президенттiң Iс басқармасы әзiрлейтiн нормативтiк құқықтық актiлер жобаларына қолбелгi қояды;";
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) тиiстi мемлекеттiк органдар келiсуге енгiзетiн нормативтiк құқықтық актілердiң жобаларына өз өкiлеттiктерiне сәйкес қолбелгi қояды;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) Президенттiң Іс басқармасы мен оның ведомстволарының штат кестесiн бекiтедi, оған бекiтiлген штат саны шегiнде өзгерiстер енгiзедi;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті