О назначении Косубаева Е.М. Министром культуры, информации и спорта Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1452
Назначить Косубаева Есетжана Муратовича Министром культуры, информации и спорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Е.М.Қосыбаевты Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1452 Жарлығы
Есетжан Мұратұлы Қосыбаев Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті