О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 1477
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2001 г., N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 132; N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166; N 21, ст. 267) следующие изменения:
в приложении 2 к вышеназванному Указу:
в строке "Прокуратура Республики Казахстан" цифры "5474" заменить цифрами "5772",
в строке "Генеральная прокуратура" цифры "260" заменить цифрами "289",
в строке "Органы Прокуратуры" цифры "4573" заменить цифрами "4842".
2. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 1477 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2001 ж., N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 132-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 2-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Прокуратурасы" деген жолдағы "5474" деген цифрлар "5772" деген цифрлармен ауыстырылсын,
"Бас прокуратура" деген жолдағы "260" деген цифрлар "289" деген цифрлармен ауыстырылсын,
"Прокуратура органдары" деген жолдағы "4573" деген цифрлар "4842" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2005 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті