О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 1478
1. В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1  Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 184) следующее изменение:
структуре Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденной названным Указом, строку:
"Представительство Президента в Парламенте" изложить в следующей редакции:
"Представитель Президента в Сенате Парламента
Представитель Президента в Мажилисе Парламента".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 1478 Жарлығы
1. "Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  17-1-бабы  2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 184-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымындағы:
"Президенттің Парламенттегі өкілдігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Президенттің Парламент Сенатындағы өкілдігі
Президенттің Парламент Мәжілісіндегі өкілдігі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті