О назначении Айтимовой Б.С. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 1499
Назначить Айтимову Бырганым Сариевну Министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Б.С.Әйтімованы Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 1499 Жарлығы
Бірғаным Сарықызы Әйтімова Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі болып тағйындалсын, ол Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті