О назначении Мынбаева С.М. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром индустрии и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 1500
Назначить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром индустрии и торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан

С.М.Мыңбаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 1500 Жарлығы
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті