О реорганизации Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2005 года N 1521.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовую полицию) путем его преобразования в государственный орган, непосредственно подчиненный и подотчетный Президенту Республики Казахстан.
2. Внести в пункт 1 Указа Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 6 "О структуре Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
исключить абзац следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)".
3. Правительству Республики Казахстан принять меры , вытекающие из настоящего Указа.
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігін (қаржы полициясы) қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 ақпандағы N 1521 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынысты және есеп беретін мемлекеттік орган етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6 Жарлығының 1-тармағына мынадай өзгеріс енгізілсін:
мынадай мазмұндағы абзац алынып тасталсын:
"Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы)".
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті