Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 1547. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 11 октября 2011 года № 162
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 11.10.2011 № 162.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый текст присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Утверждена
Указом Президента
Республики Казахстан
от 7 апреля 2005 года N 1547
Присяга
лиц рядового и начальствующего состава
уголовно-исполнительной системы органов юстиции
Республики Казахстан
Я, гражданин Республики Казахстан ________________(Ф.И.О.), поступая на службу в уголовно-исполнительную систему органов юстиции Республики Казахстан, принимая присягу, торжественно клянусь:
быть преданным народу и Президенту Республики Казахстан;
строго соблюдать Конституцию и законодательство Республики Казахстан, во всех своих действиях следовать принципам законности и справедливости;
не допускать ограничения конституционных прав и свобод граждан Республики Казахстан;
добросовестно и профессионально выполнять возложенные на меня обязанности, дорожить честью сотрудника уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан;
строго хранить государственную и служебную тайны.
Если же я нарушу принятую мною присягу, то готов нести ответственность, установленную законами Республики Казахстан.
"____"_______200__года                         ______________
(подпись)

Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтінін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі N 1547 Жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.10.11 № 162 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.10.11 № 162 Жарлығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтіні бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 7 сәуірдегі
N 1547 Жарлығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының әділет органдары
қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы
құрамдағы адамдарының
анты
Мен, Қазақстан Республикасының азаматы ______________________ (тегі, аты, әкесінің аты)
Қазақстан Республикасы әділет органдарының қылмыстық-атқару жүйесіне қызметке кіре отырып:
Қазақстан Республикасының халқы мен Президентіне адал болуға;
Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңнамасын қатаң сақтауға, өзімнің барлық іс-қимылымда заңдылық және әділдік қағидаттарын ұстануға;
Қазақстан Республикасы азаматтарының конституциялық құқықтары мен бостандықтарын шектеуге жол бермеуге;
өзіме жүктелген міндеттерді жауапкершілікпен әрі кәсіби шеберлікпен атқаруға, Қазақстан Республикасы әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесі қызметкерінің абыройын қастерлеуге;
мемлекеттік және қызметтік құпияны қатаң сақтауға серт беріп, салтанатты түрде ант етемін.
Егер мен өзім қабылдаған антымды бұзсам, онда Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген жауапкершілікте болуға дайынмын.
20  жылғы __________                  _______________
(қолы)