О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636 и внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 284
Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 1572
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636 "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих".
2. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 284 "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 55-56, ст. 542) следующее изменение:
в абзаце первом пункта 1 слова "и не сумевшим своевременно оформить документы на получение единовременных выплат в cоответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636 "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих" исключить.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 3636 Жарлығының күшi жойылды деп тану және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284 Жарлығына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 16 мамырдағы N 1572 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшілердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлем туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 3636  Жарлығының  күшi жойылды деп танылсын.
2. "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшілердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлем туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 55-56, 542-құжат) мынадан өзгерiс енгiзілсiн:
1-тармақтың бiрiншi абзацындағы "және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлем туралы" 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 3636 Жарлығына сәйкес бiржолғы төлемдi алуға арналған құжаттарды уақытында ресiмдей алмаған" деген сөздер алып тасталсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті