О подписании Соглашения о взаимодействии пограничных ведомств государств-членов Евразийского экономического сообщества при возникновении кризисных ситуаций на внешних границах
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2005 года N 1594
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Одобрить проект Соглашения о взаимодействии пограничных ведомств государств-членов Евразийского экономического сообщества при возникновении кризисных ситуаций на внешних границах.
2. Подписать Соглашение о взаимодействии пограничных ведомств государств-членов Евразийского экономического сообщества при возникновении кризисных ситуаций на внешних границах.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Сыртқы шекараларда дағдарысты жағдайлар туындаған кезде Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің шекаралық ведомстволарының өзара іс-қимылы туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N 1594 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Сыртқы шекараларда дағдарысты жағдайлар туындаған кезде Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің шекаралық ведомстволарының өзара іс-қимылы туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Сыртқы шекараларда дағдарысты жағдайлар туындаған кезде Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің шекаралық ведомстволарының өзара іс-қимылы туралы келісімге қол қойылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті