О переименовании некоторых районных и приравненных к ним судов
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июля 2005 года N 1602
В связи с изменениями в административно-территориальном устройстве города Шымкента Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Переименовать некоторые районные и приравненные к ним суды согласно приложению.
2. Считать председателей и судей районных и приравненных к ним судов, подлежащих переименованию, председателями и судьями переименованных судов.
3. Комитету по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 4 июля 2005 года N 1602
ПЕРЕЧЕНЬ
районных и приравненных к ним судов, подлежащих
переименованию, и переименованных судов
N
п/п
Суды,
подлежащие
переименованию
Переименованные
суды
1.
Шымкентский
городской суд
Аль-Фарабийский
районный суд
города Шымкента
2.
Суд N 2 города
Шымкента
Абайский районный
суд города Шымкента
3.
Суд N 3 города
Шымкента
Энбекшинский
районный суд
города Шымкента

Кейбір аудандық және оларға теңістірілген соттарды қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 4 шілдедегі N 1602 Жарлығы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының әкімшілік-аумақтық құрылымындағы өзгерістерге байланысты  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Кейбір аудандық және оларға теңестірілген соттар қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
2. Қайта аталуға жататын аудандық және оларға теңестірілген соттар төрағалары мен судьялары қайта аталған соттардың төрағалары мен судьялары болып саналсын.
3. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі комитеті осы Жарлықтан туындайтын шараларды қолдансын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 4 шілдедегі
N 1602 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қайта атауға жататын және қайта аталған аудандық және
оларға теңестірілген соттардың
ТІЗБЕСІ
N
р/с
Қайта атауға жататын соттар
Қайта аталған
соттар
1.
Шымкент қалалық соты
Шымкент қаласының Әл-Фараби аудандық соты
2.
Шымкент қаласының N 2 соты
Шымкент қаласының Абай аудандық
соты
3.
Шымкент қаласының N 3 соты
Шымкент қаласының Еңбекші аудандық
соты