О Нагманове К.И.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 августа 2005 года N 1634
Освободить Нагманова Кажмурата Ибраевича от должности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

Қ.Ы.Нағманов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 тамыздағы N 1634 Жарлығы
Қажымұрат Ыбырайұлы Нағманов басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті