О назначении Мырзахметова А.И. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 августа 2005 года N 1635
Назначить Мырзахметова Аскара Исабековича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.И.Мырзахметовті Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 тамыздағы N 1635 Жарлығы
Асқар Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті