О назначении депутатов Сената Парламента Республики Казахстан третьего созыва
Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 1676
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить депутатами Сената Парламента Республики Казахстан третьего созыва:
Абыкаева Нуртая;
Джолдасбаеву Нурлыгаим Чалдановну;
Кекилбаева Абиша;
Копеева Мухамбета Жуманазарулы;
Меркеля Иогана Давидовича;
Султанова Куаныша Султановича;
Утебаева Мусиралы Смаиловича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Үшінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қарашадағы N 1676 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  50-бабының 2-тармағына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Үшінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары болып:
Әбіқаев Нұртай;
Жолдасбаева Нұрлығайым Шалданқызы;
Кекілбаев Әбіш;
Көпеев Мұхамбет Жұманазарұлы;
Меркель Иоган Давидович;
Сұлтанов Қуаныш Сұлтанұлы;
Өтебаев Мүсірәлі Смайылұлы
тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті