О назначении Досмуханбетова Т.М. Управляющим делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2006 года N 26
Назначить Досмуханбетова Темирхана Мынайдарулы Управляющим делами Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Т.М.Досмұханбетовті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 қаңтардағы N 26 Жарлығы
Темірхан Мыңайдарұлы Досмұханбетов Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті