О назначении Мырзахметова А.И. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Узбекистан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года N 103
Назначить Мырзахметова Аскара Исабековича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Узбекистан.
Президент
Республики Казахстан

А.И.Мырзахметовті Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 103 Жарлығы
Асқар Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті