О Кабдрахманове Т.С.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 153
Назначить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Литовской Республике Кабдрахманова Тлеухана Самархановича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Латвийской Республике, Эстонской Республике по совместительству.
Президент
Республики Казахстан

Т.С.Қабдырахманов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 153 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Тілеухан Самарханұлы Қабдырахманов Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы, Эстония Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметін қоса атқарушы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті