О назначении Дернового А.Г. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 180
Назначить Дернового Анатолия Григорьевича Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.Г.Дерновойды Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 180 Жарлығы
Анатолий Григорьевич Дерновой Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті