О назначении Ахметова С.Н. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года N 184
Назначить Ахметова Серика Ныгметулы Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

С.Н.Ахметовті Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 қыркүйектегі N 184 Жарлығы
Серік Нығметұлы Ахметов Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті