Об Ибраеве Р.Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 8 ноября 2006 года N 212
Назначить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Венгерской Республики Ибраева Рашида Тураровича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Босния и Герцеговина по совместительству.
Президент
Республики Казахстан

Р.Т.Ыбыраев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 8 қарашадағы N 212 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Венгрия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Рашид Тұрарұлы Ыбыраев Қазақстан Республикасының Босния және Герцеговина Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметін қоса атқарушы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті