О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года N 528
Указ Президента Республики Казахстан от 9 ноября 2006 года N 213
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года N 528 "О создании Фонда Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 55, ст. 599) следующие дополнения:
в пункте 22 Устава Фонда Первого Президента Республики Казахстан, утвержденного названным Указом, после слов "Президент Фонда," дополнить словами "которым по должности является Управляющий делами Президента Республики Казахстан,".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 22 желтоқсандағы N 528 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қарашадағы N 213 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президент мен Үкімет актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Қорын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 22 желтоқсандағы N 528  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 55, 599-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Қоры Жарғысының 22-тармағында "құрамына" деген сөзден кейін "лауазымы бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып табылатын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті