О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов
Указ Президента Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года N 224
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан и
республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Королевством Нидерландов  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 224 Жарлығы
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында және республикалық
баспасөзде жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Елшілігі етіп қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті