Об отставке Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2007 года N 241
В соответствии со  статьей 70  Конституции Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Принять отставку Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Даниала Кенжетаевича в связи с поданным им заявлением.
2. Правительству Республики Казахстан исполнять свои обязанности до утверждения нового состава Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Д.К.Ахметовтің орнынан түсуі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы N 241 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  70-бабына  сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Берілген өтінішіне орай Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Даниал Кенжетайұлы Ахметовтің орнынан түсуі қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің жаңа құрамы бекітілгенге дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті