О назначении Есимова А.С. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 254
Назначить Есимова Ахметжана Смагуловича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.С.Есімовті Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 254 Жарлығы
Ахметжан Смағұлұлы Есімов Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті