О назначении Храпунова В.В. Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 262
Назначить Храпунова Виктора Вячеславовича Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, освободив от должности акима Восточно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан

В.В.Храпуновты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 262 Жарлығы
Виктор Вячеславович Храпунов Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі болып тағайындалсын, ол Шығыс Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті