О назначении Измухамбетова Б.С. Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 264
Назначить Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Б.С.Ізмұхамбетовті Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 264 Жарлығы
Бақтықожа Салахатдинұлы Ізмұхамбетов Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті