О назначении Карибжанова Ж.С. акимом Восточно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 268
Назначить Карибжанова Жаныбека Салимовича акимом Восточно-Казахстанской области, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Китайской Народной Республике, Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Социалистической Республике Вьетнам, Монголии, Корейской Народно-Демократической Республике по совместительству.
Президент
Республики Казахстан

Ж.С.Кәрібжановты Шығыс Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 268 Жарлығы
Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов Шығыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Вьетнам Социалистік Республикасындағы, Моңғолиядағы, Корей Халық-Демократиялық Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі міндетінен қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті