О назначении Жумабекова О.И. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2007 года N 275
Назначить Жумабекова Оналсына Исламовича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

О.И.Жұмабековті Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 17 қаңтардағы N 275 Жарлығы
Оңалсын Исламұлы Жұмабеков Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті