О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853
Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2007 года N 279. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента
и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 94; 2003 г., N 8, ст. 79; N 49, ст. 558; 2005 г., N 32, ст. 424) следующие изменения:
в Положении о специальной экономической зоне "Морпорт Актау", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце втором пункта 1 цифры "227,1" заменить цифрами "982,3";
приложение 1 к Положению о специальной экономической зоне "Морпорт Актау" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 февраля 2007 года N 279
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Положению "О специальной
экономической зоне "Морпорт Актау",
утвержденному Указом
Президента Республики Казахстан
от 26 апреля 2002 года N 853
План территории специальной экономической зоны
"Морпорт Актау" (см. бумажный вариант)

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 7 ақпандағы N 279 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Ақтау теңіз порты арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 94-құжат; 2003 ж., N 8, 79-құжат; N 49, 558-құжат; 2005 ж., N 32, 424-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацындағы "227,1" деген цифрлар "982,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережге 1-қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 7 ақпандағы
N 279 Жарлығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 26 сәуірдегі
N 853 Жарлығымен
бекітілген "Ақтау теңіз
порты" арнайы экономикалық
аймағы туралы ережеге
1-қосымша
"Ақтау теңіз порты"
арнайы экономикалық аймағы аумағының сызбасы
(1-қосымшаның сызбасын қағаз мәтіннен қараңыз)