О порядке назначения акимов районов, городов областного значения, районов в городах
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года N 339. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 86
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 19.05.2011 № 86.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
и республиканской печати
В соответствии с пунктом 4  статьи 87 Конституции Республики Казахстан,  статьями 32 и  36 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Установить, что акимы районов областей и городов областного значения, а также акимы районов в городах Астане и Алматы назначаются на должность акимами соответственно областей, городов Астаны и Алматы, с согласия маслихата соответственно района области, города областного значения, городов Астаны и Алматы.
2. Акимы районов и городов областного значения, избранные в порядке, установленном Указом Президента Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 130, сохраняют свои полномочия до истечения срока, на который они были избраны.
3. Признать утратившим силу  Указ Президента Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 130 "О проведении выборов акимов районов, городов областного значения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 22, ст. 212).
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Аудандардың, облыстық мәні бар қалалардың, қалалардағы аудандардың әкімдерін тағайындау тәртібі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 маусымдағы N 339 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 86 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.05.19  № 86Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының 87-бабының4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының  32  және  36-тармақтарына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Облыстардағы аудандардың және облыстық мәні бар қалалардың әкімдері, сондай-ақ Астана және Алматы қалаларындағы аудандардың әкімдері тиісінше облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері қызметіне тиісінше облыстағы ауданның, облыстық мәні бар қаланың, Астана және Алматы қалалары мәслихатының келісімімен тағайындалады деп белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 130  Жарлығында белгіленген тәртіппен сайланған аудандардың және облыстық мәні бар қалалардың әкімдері өз өкілеттіктерін сайланған мерзімі аяқталғанға дейін сақтайды.
3. "Қазақстан Республикасының аудандары, облыстық мәні бар қалалары әкімдерінің сайлауын өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 130  Жарлығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 212-құжат).
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті