О назначении Идрисова Е.А. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июля 2007 года N 362
Назначить Идрисова Ерлана Абильфаизовича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии, Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Швеция, Королевстве Норвегия, Ирландской Республике по совместительству.
Президент
Республики Казахстан

Е.Ә.Ыдырысовты Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 шілдедегі N 362 Жарлығы
Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Швед Корольдігіндегі, Норвегия Корольдігіндегі, Ирландия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі міндетін қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті