О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 392
Указ Президента Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 373. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2017 года № 470
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2017 № 470.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 20, ст. 201) следующее изменение:
в приложении N 8 к вышеназванному Указу строку "Заместитель председателя Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций (ведающий вопросами государственной противопожарной службы) - генерал-майор внутренней службы" изложить в следующей редакции:
"Председатель Комитета противопожарной службы - генерал-майор внутренней службы".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 373 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 470 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2017 № 470 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 20, 201-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа N 8 қосымшада "Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті төрағасының орынбасары (мемлекеттік өртке қарсы қызмет мәселелерін басқаратын) - ішкі қызмет генерал-майоры" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Өртке қарсы қызмет комитетінің төрағасы - ішкі қызмет генерал-майоры".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті