О назначении Мусина А.Е. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 376
Назначить Мусина Аслана Еспулаевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования.
Президент
Республики Казахстан

А.Е.Мусинді Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 376 Жарлығы
Аслан Есболайұлы Мусин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті