О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам судебного администрирования
Указ Президента Республики Казахстан от 23 августа 2007 года N 387
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в  Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"»(САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2000 г., N 54, ст. 593; 2001 г., N 1-2, ст. 2;№N 4-5, ст. 43; 2002 г.,№N 26, ст. 272;№N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 130;№N 16, ст. 160; 2004 г.,№N 13, ст. 166; N 21, ст. 267; N 27, ст. 344; N 48, ст. 590; 2005 г., N 16, ст. 189; N 27, ст. 329;№N 30, ст. 380; N 49, ст. 623; 2006 г., N 7, ст. 50; N 26, ст. 264; N 28, ст. 299; N 30, ст. 320):
приложение 3 к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу;
2) утратил силу Указом Президента РК от 22.09.2010 № 1066.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 23 августа 2007 года N 387
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 января 1999 года N 29
ЛИМИТ
штатной численности
Комитета по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики Казахстан
Комитет по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики Казахстан                       64
Администраторы судов в г.г. Астане и Алматы, областях       8088
из них:
аппараты администраторов судов                               549
канцелярии областных и приравненных к ним судов              836
канцелярии районных и приравненных к ним судов              4301
судебные исполнители                                        1791
судебные приставы                                            611
ЛИМИТ
штатной численности
судей местных судов Республики Казахстан
Судьи областных и приравненных к ним судов                   579
Судьи районных и приравненных к ним судов                   1854

Қазақстан Республикасы Президентінің сот әкімшілігі мәселелері жөніндегі кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 23 тамыздағы N 387 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2000 ж., N 54, 593-құжат; 2001 ж., N 1-2, 2-құжат; N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 130-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат; N 27, 344-құжат; N 48, 590-құжат; 2005 ж., N 16, 189-құжат; N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; N 49, 623-құжат; 2006 ж., N 7, 50-құжат; N 26, 264-құжат; N 28, 299-құжат; N 30, 320-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа 3-қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) (күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.09.22 № 1066 Жарлығымен).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 23 тамыздағы
N 387 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1999 жылғы 22 қаңтардағы
N 29 Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкімшілігі жөніндегі комитеттің
штат санының
ЛИМИТІ
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы Соты жанындағы Сот
әкімшілігі жөніндегі комитет                                     64
Астана және Алматы қалаларындағы,
облыстардағы соттар әкімшілері                                 8088
оның ішінде:
соттар әкімшілерінің аппараттары                                549
облыстық және оларға теңестірілген соттар кеңселері             836
аудандық және оларға теңестірілген соттар кеңселері            4301
сот орындаушылары                                              1791
сот приставтары                                                 611
Қазақстан Республикасы жергілікті соттар судьяларының
штат санының
ЛИМИТІ
Облыстық және оларға теңестірілген соттардың судьялары          579
Аудандық және оларға теңестірілген соттардың судьялары         1854